Motohodiny - měřič motohodin

Univerzální motohodiny pro všechny typy dvou a čtyřtaktních benzínových motorů měří až 9 999 hodin nevyžaduje napájení jednoduchá instalace: kabel omotat okolo vysokonapěťového kabelu ke svíčce voděodolné součást balení: 1x měřič motohodin, 1x kabel-110cm, 2x samořezné šrouby

Můžeme doručit do:
17.6.2024
Skladem
Kód: 884
390 Kč
Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg
Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží naši dopravou
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každému stroji
Doručení domů
Stroje doručíme až k Vašim dveřím
Doručení
Rychlé doručení naši dopravou
I o víkendu

Měřimotohodin

 1. Omotejte snímací kabel 5krát kolem zapalovacího kabelu svíky. S omotáváním snímacího kabelu zante asi 4cm od konce zapalovací svíky. K zajištní snímacího kabelu použijte piložený stahovací pásek – viz foto na obalu.


2. Ped tím než budete pokraovat v instalaci, vložte snímací kabel do zadní ásti měřie. Nastartujte motor, abyste se ujistili, zda měřizachytil zapalovací signál. Pokud je tomu tak, zaktivuje se tím asovací zaízení na měřii a na levé strandispleje se ukáže obraz. Pokud měřizapalovací signál nezachytí, posute smotaný kabel blíž ke koncovce zapalovací svíky.

3. Pokud měřiúspšnzachytil zapalovací signál, pišroubujte měřipomocí piložených šroubkk rámu motocyklu. Ujistte se, že se snímací kabel nedotýká motoru.

 

- univerzální digitální měřič motohodin
- nevyžaduje napájení
- přístroj se automaticky spustí po nastartování a vypne se po zhasnutí motoru
- pro veškeré benzínové motory
- pětimístný displej
- jednoduchá montáž, přiložený kabel stačí pouze omotat kolem zapalovacího kabelu u svíčky (5-krát) a zajistit elektrikářskou páskou, montáž přístroje dvěma přiloženými šrouby

 

Zpět do obchodu